Günümüzün dinamik ortamlarında iş süreçleri başarının anahtarı olarak iletişim ağlarına daha çok ihtiyaç duymaktadır. Yeni bir IT projesinin odağı uygulamalar ve uç cihazlar olmasına rağmen aslında müşterilerin ve çalışanların yeni fonksiyonlardan faydalanabilmelerine olanak tanıyan asıl bileşen iletişim altyapısıdır. Artık iş hedeflerine ulaşabilmek isteniyorsa iletişim altyapıları eskiye göre daha yüksek performanslı, sürekli çalışır ve daha güvenli olmak zorundalar.

Seralto’nun ağ altyapısı entegrasyon ve destek hizmetleri, müşterilerinin IT altyapılarının hızla değişen iş ihtiyaçlarına ve yeni gelişen teknolojilere adapte olmasına olanak tanıyacak bir ağ altyapısı kurabilmelerine olanak tanır. Bu hizmetler -planlama, tasarım, kurulum ve izleme ve yönetim- bugünün iş gereksinimlerine ayak uydurabilmek için gereken kesintisiz uygulama ve veri erişimine olanak sağlar.

Bu hizmet başlıkları aşağıdaki gibi gruplanabilir:

  • Ağ Altyapısı Hizmetleri
  • İş Sürekliliği Hizmetleri
  • Güvenlik Hizmetleri
  • Teknik Destek Hizmetleri (Kurulum, bakım, yerinde destek)
  • Dış Kaynak Kullanımı
  • Yönetilebilir Hizmetler

Neden Seralto?

Misyonumuz
Bilişim alanında kaliteli, kesintisiz ve proaktif hizmet sağlayarak müşterilerine ait kritik iş uygulamalarının sürekli çalışabilirliğini garanti etmek, operasyonlarını daha etkin ve sağlıklı şekilde yürütmelerine imkan vermek, bu sayede herhangi bir gelir ve saygınlık kaybı yaşamamaları için onlara üst seviyede destek olmak şirketimizin misyonudur.
Vizyonumuz
Bilişim alanında en doğru ve en yetenekli kadrolar ve gerçek müşteri odaklı yaklaşım mantalitesi ile müşterilerine benzersiz hizmet kalitesini sağlamak, bu sayede pazarda kendisini hızla farklılaştırarak en kısa zamanda bu alanda lider konuma gelmek şirketimizin vizyonudur.

Bu başlıklar altında aşağıdaki hizmetler sağlanabilmektedir:

Danışmanlık

Daha etkin bir altyapı, güvenlik, ağ altyapısı, iş sürekliliği stratejisi tasarlama

Değerlendirme

Güçlü ve zayıf yanların belirlenip potansiyel risk noktalarının ortaya çıkarılması

Planlama ve Tasarım

Stratejik planlama ve tasarım ile en başta doğru altyapının kurulması, mevcut kapasitenin iyileştirilmesi

Kurulum ve Test

Ağ ve güvenlik bileşenlerinin tasarıma uygun kurulması, hatasız ve amaca uygun çalışabilirliğinin test edilmesi