Seralto Bilgi Teknolojileri ve Güvenliği

Seralto

Seralto Bilgi Teknolojileri ve Güvenliği Ltd. Şti. 2013 yılında bilişim alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Esas amacı kurumsal alandaki müşterlerine en kaliteli bilgi iletişim hizmetleri sağlamak olan Seralto bu alanda liderliği hedeflemektedir.
Bilişim alanında müşterilerine farklı SLA seviyelerinde çok alternatifli çözümler sunarak her kurumun kendi iş ihtiyaçlarına ve iş sürekliliği gereksinimlerine göre alacağı hizmet seviyesine karar verebilmelerine olanak tanır.
Seralto, hizmet konseptine farklı yaklaşımı ile müşterilerine proaktif bir anlayış ile çözüm sunmaktadır. Bu şekilde müşterilerinin sadece sorun yaşadığı anlarda hizmet alması değil periyodik olarak sistemlerinin sağlıklı çalışırlığının güvence altına alınması hedeflenmektedir. Bu yaklaşım sayesinde kurumsal müşterilerin iş sürekliliği garanti altına alınır ve kritik iş süreçlerinde kesinti süreleri minimize edilerek emek ve para kaybı en düşük seviyeye indirilir.

Biz Kimiz

Şirket Misyonu
Bilişim alanında kaliteli, kesintisiz ve proaktif hizmet sağlayarak müşterilerine ait kritik iş uygulamalarının sürekli çalışabilirliğini garanti etmek, operasyonlarını daha etkin ve sağlıklı şekilde yürütmelerine imkan vermek, bu sayede herhangi bir gelir ve saygınlık kaybı yaşamamaları için onlara üst seviyede destek olmak şirketimizin misyonudur.
Şirket Vizyonu
Bilişim alanında en doğru ve en yetenekli kadrolar ve gerçek müşteri odaklı yaklaşım mantalitesi ile müşterilerine benzersiz hizmet kalitesini sağlamak, bu sayede pazarda kendisini hızla farklılaştırarak en kısa zamanda bu alanda lider konuma gelmek şirketimizin vizyonudur.


Hizmetlerimiz

Danışmanlık

Daha etkin bir altyapı, güvenlik, ağ altyapısı, iş sürekliliği stratejisi tasarlama

Değerlendirme

Güçlü ve zayıf yanların belirlenip potansiyel risk noktalarının ortaya çıkarılması

Planlama ve Tasarım

Stratejik planlama ve tasarım ile en başta doğru altyapının kurulması, mevcut kapasitenin iyileştirilmesi

Kurulum ve Test

Ağ ve güvenlik bileşenlerinin tasarıma uygun kurulması, hatasız ve amaca uygun çalışabilirliğinin test edilmesi